Prawdziwy Król przedwojennej Warszawy na pierwszym plakacie kinowej wersji „BODO”.

Przedstawiamy plakat teaserowy do filmu fabularnego – „BODO”! Film trafi do kin na dzień kobiet - już 3 marca 2017 r.

Na plakacie w uwodzicielskiej pozie – Tomasz Schuchardt, który wciela się w pierwszego amanta dwudziestolecia, najprzystojniejszego, najpopularniejszego, najbardziej pożądanego gwiazdora – Eugeniusza Bodo.

 

 

Efektowny, iskrzący dowcipem i zrealizowany z oszałamiającym rozmachem film, inspirowany życiem jednego z najpopularniejszych i najbardziej lubianych aktorów przedwojennego polskiego kina. Wciągająca historia pierwszego kinowego gwiazdora, bohatera plotek i skandali, obiektu westchnień kobiet i idola mężczyzn.

Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, że mu się to uda i wkrótce stanie się gwiazdą. Kilka lat później Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje wybuch okrutnej wojny.

Reż. Michał Kwieciński; Wyst.: Tomasz Schuchardt, Roma Gąsiorowska, Patricia Kazadi, Anna Pijanowska, Agnieszka Wosińska, Mariusz Bonaszewski, Wojciech Solarza, Maja Hirsch, Stefan Pawłowski, Antoni Królikowski i inni