Magdalena Popławska zdobywa złoto za rolę w ATAKU PANIKI

Magdalena Popławska okazała się bezkonkurencyjna na 42. FPFF w Gdyni. Jury pod przewodnictwem Jerzego Antczaka jednogłośnie uhonorowało ją nagrodą dla najlepszej aktorki drugoplanowej za brawurową kreację w czarnej komedii Pawła Maślony.

 

Foto: Hubert Komerski


„Taka rola, to marzenia każdego aktora” powiedziała aktorka na konferencji prasowej. My możemy dodać od siebie, że taka Popławska to marzenie każdego kinomana, o czym przekonamy się 19 stycznia gdy film wejdzie do kin w całej Polsce. Nie zapomnisz tego, nie ma szans!

„Atak paniki” to wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie.

Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.

Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo.