Jacek Braciak, Agata Buzek, Karolina Bruchnicka i Piotr Żurawski tańczą i śpiewają w teledysku promującym film "Córka trenera"

Foto: Weronika Bilska

Rok po zakończeniu zdjęć do filmu twórcy "Córki trenera" spotkali się ponownie, by zrealizować teledysk, w którym występuje (prawie) cała ekipa. Pełna uroku piosenka, przewrotna spowiedź Jacka Braciaka jako filmowego Macieja Korneta oraz szalone taneczne solo Agaty Buzek tworzą klimat tego wyjątkowego klipu. Film w kinach już 1 marca.

Zobacz teledysk: https://bit.ly/2DFos3D

"Córka trenera" teledysk credit block:

Słowa: Łukasz i Natalia Grzegorzek

Muzyka: tradycyjna

Opracowanie: Andrzej Izdebski

Wykonanie: Jacek Braciak, Agata Buzek, Karolina Bruchnicka, Piotr Żurawski, Andrzej Izdebski

Reżyseria: Łukasz Grzegorzek

Zdjęcia: Weronika Bilska

Scenografia: Marcin Łakomy-Spławski

Kostiumy: Wiola Uliasz

Charakteryzacja: Anna Buttny

Producentka wykonawcza: Ewa Miernowska

Producentka: Natalia Grzegorzek

Produkcja: Koskino

Upalne lato. Maciej Kornet (Jacek Braciak) podróżuje po Polsce wraz z 17-letnią córką Wiktorią (Karolina Bruchnicka). Od wielu lat są tylko we dwoje, zawsze razem. Ich trasę wyznaczają zawody w tenisie ziemnym. Ona jest jego oczkiem w głowie, córeczką tatusia i jego wielką chlubą. Chciałby aby była najlepsza. On jest dla niej całym światem. Do czasu, gdy dołącza do nich Igor (Bartłomiej Kowalski), dobrze zapowiadający się zawodnik, którego Maciej Kornet zacznie trenować. Dzięki niemu Wiktoria otworzy się na nowe doznania. Pierwszy papieros, pierwszy kieliszek alkoholu, pierwsza miłość. Cała trójka wyruszy w długą podróż rozklekotanym vanem, podczas której każdy będzie chciał osiągnąć swój cel.

Pełna dyskretnego humoru historia o poszukiwaniu własnej drogi.

CÓRKA TRENERA

w kinach od 1 marca 2019

Nie ma lepszej drogi, niż twoja własna

FB: https://www.facebook.com/CorkaTrenera...

Instagram: https://www.instagram.com/corkatrener...